15.9.2017 PRAHA, centrum SO´HAM – Neveřejná předpremiéra filmu / Non public preview of the movie

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 15/09/2017
16:00 - 20:00

Místo konání
Centrum SO´HAM

Kategorie


Předpremiéra filmu JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Bosenská pyramida Slunce.

Preview of the movie AS ABOVE SO BELOW. The Bosnian pyramid of the Sun.

 

 

FOR ENGLISH SCROLL DOWN

 

Setkání našeho červnového týmu, který se vydal za objevením tajemství Bosenských pyramid a zažil tan spoustu zajímavých událostí. Jejich vrcholem je připravovaná československá premiéra filmu o bosenských pyramidách a následné filmové a přednáškové turné s Vinkem Totićem.

Toto soukromé setkání je poděkování celému týmu za to, jak báječná parta se z nás vytvořila.

Pokud jste s námi na cestě k bosenským pyramidám v červnu necestovali, ale máte pocit, že byste neměli na této soukromé akci u nás v SO´HAM chybět, tak se mi ozvěte. 🙂

 

 

ENGLISH VERSION

 

The meeting of our team from June 2017  which went to visit Bosnia and to discover the secret of the Bosnian pyramids. We experienced many interesting events there and the main outcome is czechoslovakia premiere of the movie about bosnian pyramids and following movie tour together with Vinko Totic.

This private event is my THANKS to the whole team for being so great group and company for the trip. THANK YOU for being a part of my journey.

Even if you were not part of this group in Bosnia but you have feeling you should be part of this private event at our center SO´HAM, let me know. 🙂

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *