JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Bosenská pyramida Slunce. ĆESKOSLOVENSKÁ PREMIÉRA

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 17/09/2017
18:30 - 21:30

Místo konání
Divadlo Na Prádle

Kategorie


Premiérový večer s autorem, režisérem, filmařem a dokumentaristou Vinko Totićem a jeho novým celovečerním dokumentárním filmem JAKD NAHOŘE, TAK DOLE. Bosenská pyramida Slunce.

Budeme nejen promítat film, ale těšit se můžete i na besedu s autorem a některými návštěvníky údolí pyramid v Bosně o jejich osobních zážitcích z cesty k pyramidám.  A nejen to, program večera se stále ještě dotváří.

A protože se jedná o premiéru, tak vás tímto zveme i na welcome drink v divadelní kavárně. 🙂

 

Vstupenky zakoupíte on line přes  www.smsticket.cz     Předprodej akce

na pokladně divadla Na Prádle,

a nebo napište na info@soham.cz

Film je v anglickém znění se slovenskými titulky.

 

Večer pro vás organizuje a připravuje společně  Nadační fond SO´HAM  a Peter Bartal

Podle nálezů a objevů, ke kterým v údolí pyramid v Bosně dochází od roku 2006, kdy byly zahájeny práce na odkrývání pyramid a tunelového komplexu, je nezávislými laboratořemi potvrzeno, že se nejen skutečně jedná o pyramidy, tedy uměle vytvořené útvary, které splňují řadu dalších znaků potřebné pro toto označení, ale že se jedná o nejstarší a největší pyramidy, které byly dosud objeveny. A vzhledem k tomu, že se vracíme téměř 30.000 let zpátky do historie, musela pyramidy vytvořit vyspělá civilizace, o které zatím nejsou v našich učebnicích dějepisu žádné zmínky.

Vydejte se tedy s námi na tuto filmovou cestu, která vám  může poodhalit roušku tajemství ukrytého v údolí pyramid s centrem v městečku Visoko.

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *