27.9.2017 BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – beseda s promítáním / talk with screening

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 27/09/2017
17:00 - 19:00

Místo konání
Královská Oáza

Kategorie


TAJEMSTVÍ BOSENSKÝCH PYRAMID

MYSTERY OF THE BOSNIAN PYRAMIDS

 

 

FOR ENGLISH SCROLL DOWN

 

Podle nálezů a objevů, ke kterým v údolí pyramid v Bosně dochází od roku 2006, kdy byly  zahájeny práce na odkrývání pyramid a tunelového komplexu, je nezávislými laboratořemi potvrzeno, že se nejen skutečně jedná o pyramidy, tedy uměle vytvořené útvary, které splňují řadu dalších znaků potřebné pro toto označení, ale že se jedná o nejstarší a největší pyramidy, které byly dosud objeveny. A vzhledem k tomu, že se vracíme téměř 30.000 let zpátky do historie, musela pyramidy vytvořit vyspělá civilizace, o které zatím nejsou v našich učebnicích dějepisu žádné zmínky.

Vinko Totic je tvůrce dokumentárních filmů, který se narodil, v Bosně a nyní žije v Kanadském městě Ottawa. Vytvořil řadu krátkých dokumentárních filmů s různými tématy a v roce 2012 vznikl celovečerní film Tajemství Bosenských pyramid.
V letošním roce, v květnu 2017, Vinko dokončil svůj nový celovečerní dokumentární film nazvaný JAK NAHOŘE, TAK DOLE. Bosenská pyramida Slunce. V Praze proběhne premiéra tohoto filmu v neděli 17.9.2019.

Zveme vás na setkání o bosenských pyramidách, které bude doplněno promítáním ukázek z filmů,  JAK NAHOŘE, TAK DOLE a TAJEMSTVÍ BOSENSKÝCH PYRAMID a na besedu s autorem a tvůrcem obou filmů. Toto setkání vám může poodhalit roušku tajemství ukrytého v údolí pyramid s centrem v městečku Visoko.

Dalčí informace naleznete na stránkách www.tajemstvibosenskychpyramid.cz

Místo: Královská Oáza, Obchodní 1572, Bystřice pod Hostýnem

Termín: 27.9.2017  v 17:00 hod.

Vstupné: 150,- Kč

registrace: Tajemství bosenských pyramid

 

 

ENGLISH VERSION

 

Based on the findings and discoveries which are performed in the Valley of Pyramids since 2006 (since the time the work on uncovering of pyramids and tunnel labyrinth Ravne has started) was proved by independent laboratories that we can really speak about pyramids. Means about formation created not by nature but by some civilization. They meet all characters needed to be called pyramids. Also it was proved that they are the biggest and oldest pyramids on the world which were discovered so far. And because we go back in time about 30.000 years it is clear that pyramids were created by civilization which we have no single note about in our history books.

Vinko Totic, Is documentary movie maker, born in Bosnia, live in Ottawa, Canada. Created numerous short movies with various topics and in 2012 feature length movie Mystery Of The Bosnian Pyramids.
This year, May 2017, Vinko just released his new feature documentary movie AS ABOVE SO BELOW: The Bosnian Pyramid of the Sun. The Czechoslovakia premiere is in Prague on 17th September 2017 18:30 at the theatre Divadlo Na prádle.

We invite you to the meeting with the author Vinko Totic where we will talk about the Bosnian Pyramids and we will screen also some parts of both movies: Mystery Of The Bosnian Pyramids and As Above So Below. Bosnian Pyramids Of The Sun.  This meeting can reveal a bit the mystery hidden in the valley of pyramids with the center in the small town Visoko

More information you can find on webpage: www.tajemstvibosenskychpyramid.cz

Where: Královská Oáza, Obchodní 1572, Bystřice pod Hostýnem

When: 27th September at 17:00

Price: 150,- CZK

registration: Tajemství bosenských pyramid

 

 

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *