CESTY K PYRAMIDÁM

 

AKTUÁLNÍ CESTY          PROBĚHLÉ CESTY

 

Kromě cesty filmové vás zveme i na cesty skutečné: sebe – poznávací, objevovací, propojovací, sebe – uzdravující a pro někoho i transformační.

Nejedná se o klasické poznávací zájezdy do oblasti bosenských pyramid. Jedná se spíš o přenesení aktivit, které nabízíme v České republice, do místa a k energiím, které mohou ještě víc přispět k jejich efektu a posílit jejich účinek.

Nadační fond a jeho centrum osobního rozvoje SO´HAM se – i vzhledem ke svému názvu (SO´HAM = Já jsem Ten) zaměřuje na zkoumání a poznávání své vlastní podstaty, ale i podstaty světa kolem nás. Na zkoumání přítomného okamžiku, na způsoby, jak prožívat svůj život více vědomě a přítomně, bez zbytečného utrpení a trápení. Ukazujeme a učíme, jak žít svůj život v rovnováze, ve štěstí, vnitřní radosti a klidu. Jak žít v harmonii a lásce k sobě a k životu jako celku.

Tyto principy jsou pak také obsahem dalšího projektu, který náš nadační fond zastřešuje, a to oblasti zdravého vidění bez brýlí a i pro tento program jsme se rozhodli připravit cestu k pyramidám a využít jejich energii v procesu práce nejen s očima, ale se vším, co se správným zrakem souvisí.

Vyberte si zde tu svou cestu. Rádi vás na ní doprovodíme a podpoříme! 🙂